Pasztoráció
Az Új Evangelizáció egyházmegyei tanácsa
A munkacsoport prioritásként határozta meg az egyházmegyei fenntartású iskolákban és szociális otthonokban végzett missziós munkát. Ezek előkészítésébe bevontunk szakterületen dolgozó munkatársakat is.
Zalaegerszegi tagjaink aktívan részt vettek a 2024 őszén indult városmisszió előkészítésében és lebonyolításában.
Ugyanebben az időszakban a Mária Magdolna Plébánián Szentlélek szeminárium, a Szűz Mária Szeplőtelen Szíve Plébánián pedig Alpha kurzus indult.
Megosztás Facebookon
✉ Elküldöm e-mailben