Szombathelyi Egyházmegye
Szentmise-kereső
Tóth Csaba kiállításának megnyitója augusztus 17-én Szombathelyen
Tóth Csaba kiállításának megnyitója augusztus 17-én Szombathelyen

A szervező szombathelyi Gyöngyöshermán-Szentkirályi Polgári Kör tisztelettel hív minden érdeklődőt Tóth Csaba, Munkácsy-díjas festőművész kiállításának megnyitójára, augusztus 17-én 17 órára a zarkaházi Szily-kastélyba.

A plakát letölthető itt.

Vissza

Megosztás Facebookon
✉ Elküldöm e-mailben