Nyáron is adjunk vért
A Szombathelyi Területi Vérellátó felhívással fordul a lakossághoz, hogy a nyári időszakban - is - aki tud adjon vért. Bár keddenként zárva tart az intézmény, egy rendkívüli helyzet miatt ma, azaz július 8-án 08:00-15:00 óráig is várják a véradókat. További részletek a plakáton, amelyet letölthetnek itt.
Megosztás Facebookon
✉ Elküldöm e-mailben